Aktualitet

Gjendet i mbytur një person në Durrës

Shkruar nga Liberale
Gjendet i mbytur një person në Durrës

Trupi i pajetë i një personi është gjetur pranë kalatave të terminalit të portit të Durrës, tek akuariumi.

Policia informon se trupi është i dekompozuar dhe se i përket një personi të seksit mashkull.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak.

Më datë 10.07.2020, rreth orës 07:45, në akuariumin e portit, është gjetur i mbytur një shtetas ende i paidentifikuar, i seksit mashkull, i dekompozuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe për zbardhjen e ngjarjes. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH