Aktualitet

“Gjeje kush jam unë”, a e njeh Albin Kurti homologun e tij shqiptar në Berlin?

Shkruar nga Liberale

Kryeministri Edi Rama i ka mbyllur sytë homologut të tij kosovar.

“Gjeje kush jam unë!”

Është e njohur gjerësisht kjo lojë dhe Rama njihet për batutat dhe veprimet e tij jashtë protokollit zyrtar.

I tillë është veprimi i fundit në Berlin, ku Rama ka surprizuar kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, teksa ata janë takuar në Kongresin e partive të majta Europiane.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH