Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Si u blenë votat në Dibër

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Si u blenë votat në Dibër

Dosja e Prokurorisë së Dibrës dëshmon përmasat industriale të blerjes së votës dhe kërcënimit masiv të administratës publike dhe votuesve për të mbështetur kandidatin e PS në zgjedhjet e pjesshme për kryetar bashkie në Dibër në vitin 2016 – pavarësisht pushimit të akuzave për shumicën e të dyshuarve.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH