Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Protesta ndryshe e ditës së gjashtë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Protesta ndryshe e ditës së gjashtë

Protesta e 6-të në Tiranë është mbajtur dje e qetë dhe pa asnjë rast dhune.

Më të paktë në numër protestuesit ndryshe nga java e kaluar nuk ishin në shumicë adoleshentë, por pjesëtarë dhe aktivistë të shoqërisë civile.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH