Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Ndarja përfundimtare

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Ndarja përfundimtare

Të përfshirë në debat prej muajsh, Basha ka vendosur të ndahet përfundimisht nga Sali Berisha.

Në një intervistë të fundit, ai pohoi se suksesin e vetëm në zgjedhjet lokale të 2011-s, e pati pasi ish-kryetari i PD-së u përjashtua nga fushata elektorale.

Ai pranoi gjithashtu se djegia e mandateve dhe bojkoti i zgjedhjeve ishte ide e Berishës.

Me këtë betejë frontale dhe divorc përfundimtar, megjithatë Basha po pranon edhe gabimet e tij, të cilat mund ta ekspozojnë edhe më shumë përballë mbështetësve të Berishës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH