Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Fatura e vdekjeve të COVID

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Fatura e vdekjeve të COVID

Debati për vërtetësinë shifrave të vekjeve nga COVID-19, i hapur nga Kreu i PD, vijoi dje me përgjigjen e mjekëve të Spitalit Infektiv dhe kryeministrit, Rama, të cilët e hodhën poshtë.

Por Basha sërish pasdite i qëndroi denoncimit, duke i bërë thirrje SPAK të hetojë.

Nëse doni të dini më tepër lexoni Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH