Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: 8 Dhjetori i ndarë i demokratëve

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: 8 Dhjetori i ndarë i demokratëve

Ish-kryetari Berisha e pa Ditën e Rinisë, si rast për t’u bërë thirrje demokratëve për t’iu bashkuar Kuvendit të tij.

Ai tha se ishte koha për rithemelim të PD-së.

Kryetari Basha u kërkoi falje demokratëve, pasi 31 vite më vonë shqiptarët janë ende nën regjim.

Për kryedemokratin PD vijon të mbetet e fortë dhe në këmbë, megjithëse demokratët janë më të ndarë se kurrë në dy kampe.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH