Showbiz

Foto/ "Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës", Dj Pm surprizon Sarah-n

Shkruar nga Liberale

Pm e ka surprizuar sot Sarah-n për Shën Valentinin.

Ai i ka dërguar një buqetë me trëndafila rozë dhe një letër, ku i shpreh dashurinë.

"Urime Shën Valentini zemër! Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës. I joti PM!", shkruan Pm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH