Showbiz

Foto/ Jo më flokë të zeza, Grida Duma ndryshon pamjen mes fushatës

Shkruar nga Liberale

Kandidatja për deputete e PD, Grida Duma ka bërë një ndryshim në pamje dhe ka hequr dorë nga flokët e zeza.

Në fotot e publikuara së fundmi Grida është shfaqur me një ngjyrë më të çelët në nuancat e lajthisë, që si çdo look tjetër i shkon shumë.

Kujtojmë që kandidatja për deputete është komentuar shpesh si një nga zonjat më me sharm të politikës në Shqipëri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH