Life Style

Foto/ Ja kush banor u eliminua mbrëmë nga Big Brother VIP

               Publikuar në : 15:00 - 20/11/21 liberale

Në spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”, një prej banorëve është eliminuar. Pjesa më e madhe e banorëve kanë qenë në nominim duke ulur kështu mundësinë për të parashikuar të larguarin e rradhës.

Pas disa minutash ethe dhe tension, moderatorja Arbana Osmani tregoi emrin e banorit i cili ndërpreu zyrtarisht këtë eksperiencë.

Kledi Hysa është konkurenti i cili hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 100.000 eurosh.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back