Showbiz

Foto/ Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

Shkruar nga Liberale

Aktorja e njohur Mandy Moore është bekuar me një fëmijë të dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Taylor Goldsmith u bënë prindër të djalit të dytë, të cilin e pagëzuan me emrin Oscar Bennett.

Lajmin e bukur ata e dhanë me anë të një postimi të përbashkët në Instagram, ku shkruan, “Ozzie është këtu! Oscar Bennett Goldsmith mbërriti pak vonë, por me shumë guxim (dhe një lindje më e lehtë/më e shpejtë se vëllai i tij i madh, për kënaqësinë e prindërve të tij). Çdo fjalë e urtë është e vërtetë, zemrat tona janë dyfishuar në madhësi dhe menjëhershmëria e dashurisë është mahnitëse. Ai është përtej fjalëve dhe ne jemi shumë mirënjohës për familjen tonë prej katër anëtarësh”.

Kujtojmë që ata janë prindër dhe të një djali më të madh, i cili lindi në shkurt të 2021.

[gallery columns="1" size="full" jnewsslider="true" ids="1288870,1288865"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH