Aktualitet

Flasin prindërit e çiftit që u vetëhelmua: U shokuam, nuk kishin...

Shkruar nga Liberale
Flasin prindërit e çiftit që u vetëhelmua: U shokuam, nuk

Prindërit e çiftit të martuar këtë të dielë, të cilët u vetëhelmuan me fotoksinë ditën e sotme janë marrë në pyetje lidhur me ngjarjen e rëndë.

Sipas Report Tv, ata kanë deklaruar se nuk kanë pasur asnjë dijeni dhe se janë shokuar, kur kanë gjetur vajzën të pajetë.

Prindërit janë shpehur se nuk kishin dëgjuar që çifti të kishte ndonjë konflikt të mundshëm mes tyre apo edhe me persona të tjerë.

Çiftin Rezarta Hajdari dhe Olsian Hajdari janë gjetur në banesë nga nëna e 27 vjeçarit. 19 vjeçarja kishte ndërruar jetë në banesë, ndërsa i riu bashkëshorti i saj ndodhet në gjendje kritike në Spitalin e Elbasanit./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH