Aktualitet

Emri/ Kush është polici nga Delvina që i dha fund jetës me armën e shërbimit

Shkruar nga Liberale
Emri/ Kush është polici nga Delvina që i dha fund jetës me

Polici i cili i dha fund jetës mbrëmjen e sotme me armën e shërbimit është Eduart Beqiri.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e 54 vjeçarit në Delvinë.

"Sipas policisë, rreth orës 21:00, në Delvinë, dyshohet se është vetëvrarë me armën e shërbimit në banesën e tij, shtetasi E. B., 54 vjeç, me detyrë trupë shërbimi sigurim objekti dhe informacioni në Komisariatin e Policisë Delvinë", thuhet në njoftimin e policisë.

Sipas bluve, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH