Aktualitet

Elbasan, makina përplas 80-vjeçarin

               Publikuar në : 21:18 - 02/09/21 liberale

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në Elbasan. Mësohet se rreth orës 19:50 një mjet ende i paidentifikuar ka aksidentuar një këmbësor 80-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, në fshatin Katundi i Ri.

I lënduari njoftohet se është në spital ku po merr kujdes shëndetësor, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back