Showbiz

E rrethuar nga gratë që e përqafojnë, Kiara shfaqet në një fasoneri në Shkodër

Shkruar nga Liberale
E rrethuar nga gratë që e përqafojnë, Kiara shfaqet në

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Kiara dhe Luizi janë shfaqur tepër të rezervuar duke qëndruar larg vëmendjes mediatike, e duke mos postuar shumë nga jeta e tyre në rrjetet sociale.

Në rrjet po qarkullon një video, ku Kiara shfaqet teksa takon disa punonjëse të një fasonerie.  Ajo shihet teksa bën foto, por dhe përqafon disa nga gratë që e kanë rrethuar. Moderatorja shihet tepër e thjeshtë duke qeshur me gratë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH