Aktualitet

E rëndë/ Një 17-vjeçar mbytet një liqenin e Fierzës

               Publikuar në : 15:11 - 09/06/20 liberale

(Foto ilustruese)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mesditë në Kukës, ku një 17-vjeçar ka humbur jetën.

Sipas televizioneve infromative, adoleshenti është mbytur në liqenin e Fierzës.

Ndërsa nuk dihen ende rrethanat dhe detajet e ngjarjes, por mësohet se ai është nxjerrë i mbytur nga polumbarët. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back