Aktualitet

Djali iu kap me kokainë, befason babai: E përdor unë si qetësues

Shkruar nga Liberale
Djali iu kap me kokainë, befason babai: E përdor unë si

Përveç seancës që do të mbahet për vëllain e tij, Bledar Toçi i cili vrau me armë zjarri Dritan Haxhollin në banesën e Marsida Qatjas, sot do të gjykohet edhe vëllai i tij, Bernard Toçi, pasi iu gjetën disa doza kokainë.

Bernard Toçi akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve.

Ndërkohë babi i tyre ka thënë në një deklaratë noteriale se kokaina ka qenë e tija, ndërsa prentendon se e përdorte për qetësues. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH