Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Dialog në distancë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Dialog në distancë

Kreu i PD-së jep sugjerime nga larg, kryeministri i përgjigjet nga mbledhjet e qeverisë, ndërsa vijon me ftesat për bashkëpunim.

Por ndonëse tonet mes kundërshtarëve duken më të moderuara dhe kriza politike duket si e ngrirë pas tërmetit, i vetmi rezultat 13 ditë pas tërmetit shkatërrimtar është një dialog i vakët në distancë, ndërsa Rama nuk kursen ironinë ndaj kundërshtarit dhe Basha nuk i ka kursyer akuzat për qeverinë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni sot në Gazetën Liberale në print /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH