Politikë

Debat në Kuvend/ Bardhi vrapon drejt foltores, Nikolla i drejtohet Gardës: Dëgjoni apo…?

Shkruar nga Liberale
Debat në Kuvend/ Bardhi vrapon drejt foltores, Nikolla i drejtohet

Një moment tensioni dhe debati ka ndodhur ditën e sotem në Kuvend mes Lindita Nikollës dhe Gazment Bardhit dhe shkak është bërë një letër e dërguar nga ky i fundit.

Teksa Nikolla ishte duke lexuar letrën e Bardhit, ai u ngrit nga vendi i tij duke iu drejtuar me shpejtësi foltores.

Shihet menjëherë Garda e Republikës që bllokon Gazment Bardhin, teksa Nikolla ka kërkuar qetësim dhe neutralizim të situatës.

Pas disa thirrjesh Nikolla i është drejtuar Gardës me “kërcënim”: Garda dëgjoni apo…?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH