Aktualitet

Damian Gjiknuri zbulon pse shkoi në SPAK

Shkruar nga Liberale
Damian Gjiknuri zbulon pse shkoi në SPAK

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka mbërritur sot në SPAK.

Ish-ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë deklaroi se është thirrur për rrugën Tiranë-Elbasan.

“…Një nga abuzimet më të mëdha rruga Tiranë-Elbasan që përfundoi me një kosto 400 mln euro. Shpjegimet e mia i dhashë në prokurori, kështu që nuk kam gjë për të shtuar”, tha Gjiknuri pasi doli nga SPAK.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH