Bota

Tragjedi/ Vdesin katër persona në Kaliforni, hapën zjarr...

Shkruar nga Liberale

Tragjedi/ Vdesin katër persona në Kaliforni, hapën zjarr...

Katër persona u vranë dhe shumë të tjerë mbetën të plagosur, kur një grup personash të armatosur hapën zjarr në një shtëpi në Kaliforni. Tre burra dolën nga automjeti dhe qëlluan me breshëri në festën që po organizohej në oborr, tha Departamenti i Policisë së King City në një deklaratë.

Tre burra u shpallën të vdekur jashtë shtëpisë dhe një grua u transportua në Spitalin Mee Memorial, ku vdiq më vonë.

Ende nuk dihet shkaku i ngjarjes tragjike.

 

Poll
SHQIPENGLISH