Globi

FOTO/ Modelja e njohur vdes papritur në jaht teksa ndodhej me pushime

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Modelja e njohur vdes papritur në jaht teksa ndodhej me pushime

Një influencere e njohur tuniziane vdiq pas një ataku në zemër, ndërsa ndodhej në një jaht në Maltë.

36-vjeçarja Farah El Kadhi, numëronte më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram, vdiq të hënën në spitalin Mater Dei rreth orës 6:30 të mëngjesit, raporton Times of Malta.

FOTO/ Modelja e njohur vdes papritur në jaht teksa ndodhej me pushime

Ylli i mediave sociale dukej se nuk kishte lëndime të dukshme kur u shtrua në spital. Për të zbuluar shkakun e saktë të vdekjes ka nisur një hetim, sipas mediumit lokal.

FOTO/ Modelja e njohur vdes papritur në jaht teksa ndodhej me pushime

Kadhi ka qenë me pushime në Maltë, ku ka promovuar edhe kompani dhe marka në Instagramin e saj.

FOTO/ Modelja e njohur vdes papritur në jaht teksa ndodhej me pushime

Postimet e saj të fundit në mediat sociale tregojnë se ajo ndodhej në St. Julians, përgjatë bregut verilindor të Maltës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH