BE

Tronditëse! 46-vjeçari masakron babain me sharrë elektrike

Shkruar nga Liberale

Tronditëse! 46-vjeçari masakron babain me sharrë elektrike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku raporothet se një person ka vrarë babain e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Trikala, ku sipas mediave vendase, raportohet se një 46-vjeçar ka lajmëruar policinë dhe ka deklaruar se ka vrarë me sharrë elektrike babain e tij 70-vjeçar. Vrasja ka ndodhur në punishten e tyre, teksa shkaqet që çuan në ngarjen e rëndë nuk dihen ende.

Tronditëse! 46-vjeçari masakron babain me sharrë elektrike

Autori i tha policisë se krimin nuk e ka kryer ditën e sotme por të paktën 2 ditë më parë. 46-vjeçari tashmë është arrestuar nga autoritetet greke.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH