Aktualitet

Bordi ul çmimin e naftës dhe benzinës

Shkruar nga Liberale
Bordi ul çmimin e naftës dhe benzinës

Bordi i Transparencës ka publikuar këtë të shtunë çmimet e reja të karburanteve.

Çmimi i naftës është ulur me 6 lekë dhe një litër do të shitet në treg me 223 lekë.

Ndërsa çmimi i benzinës do të jetë 198 lekë, duke u ulur me 5 lekë.

Çmimi i gazit nuk ka ndryshuar dhe vazhdon të mbetet 66 lekë për litër.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH