Showbiz

Bëjini sytë katër! Ja tri shenjat më tradhtare

Shkruar nga Liberale
Bëjini sytë katër! Ja tri shenjat më tradhtare

Virgjëresha

Virgjëreshat e kanë si artin e tyre të preferuar tradhtinë. Ato e marrin martesën shumë seriozisht, madje mund të rrinë me një person gjithë jetën, por kjo nuk i pengon të tradhtojnë. Vetia e tyre është se tradhtojnë pa u vënë re fare.

Peshorja

Nëse jeni të lidhur me një femër të shenjës së peshores, do mbusheni me aventura dhe mistere. Këto femra janë eksperte për të fshehur tradhtinë dhe është shumë e vështirë për t’i kuptuar. Bëjini sytë katër!

Shigjetari

Vajzat dhe gratë e shenjës shigjetar kapin çdo mundësi të re që u del para. Ato mund t'ju tradhtojnë edhe me një person që i përket rrethit tuaj shoqëror. Nuk fshihen, ndryshe nga shenjat e tjera dhe rutina është ajo që i çon drejt tradhtisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH