Aktualitet

Basha e shkarkoi, Noka: Po e ‘lufton’ Ramën duke përjashtuar e përçarë demokratët

Shkruar nga Liberale
Basha e shkarkoi, Noka: Po e ‘lufton’ Ramën duke

Deputeti demokrat, Flamur Noka, reagon pas vendimit të kryedemokratit Lulzim Basha për ta shkarkuar atë nga posti i nënkryetarit të Komisionit të Sigurisë, si dhe duke e paralajmëruar për përjashtim nga Grupi Parlamentar i PD.

Në një postim në shkurtër në “Facebook”, Noka shkruan se Basha po e ‘lufton’ Ramën duke përjashtuar dhe përçarë demokratët.

“Me goje e thote qe qellimi eshte rrezimi i Rames ,nderkohe ky i fundit vazhdon te mbreteroje i qete ne pushtet per 12 vjet. Me vepra pengu i tij po e “lufton “ate duke perjashtuar dhe percare demokratet…..”, shkruan Noka.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH