Aktualitet

Ambientet e Piramidës përfshihen nga zjarri

               Publikuar në : 19:22 - 21/11/20 liberale

Në ambientet e Piramidës në Bulevardin Dëshmorët e Kombit ka rënë zjarr.

Policia njofton se si pasojë e flakëve ka vetëm dëme materiale, ndërsa zjarrfikëset kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back