Aktualitet

Ambasada e SHBA njoftim të rëndësishëm për qytetarët e bllokuar te ne

               Publikuar në : 14:27 - 27/04/20 liberale

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët e saj, të cilët mund të jenë bllokuar në vendin tonë për shkak të mbylljes së kufijve nga koronavirusi.

Ambasada njofton se në orën 12:00 ditën e premte niset një fluturim charter nga Tirana në Frankfurt.

“🇦🇱 | Ambasada Amerikane ka marrë informacion mbi një fluturim charter nga Tirana në Frankfurt, që niset të premten, 1 maj, ora 12:00 dhe bileta kushton 199 Euro. Nëse jeni qytetar amerikan ose rezident ligjor i përhershëm dhe jeni të interesuar të merrni më shumë informacion mbi këtë fluturim, ju lutemi të nisni menjëherë një email në [email protected]�”, thuhet në njoftimin e ambasadës. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back