Aktualitet

Gazeta Liberale ngre sot pikëpyetjen: Afrim me bërryla?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale ngre sot pikëpyetjen: Afrim me bërryla?

Të shtensionuar Presidenti dhe kryeministri takohen sipas modës së re të COVOD-19 në Këshillin e Integrimit, një çështje që sipas Metës ka gjithmonë gatishmërinë e tij.

Rama poston foton që e quan “luftë bërrylash”, ndërsa pranon çështjet e hapura me Presidentin.

Kryeministri, Edi Rama dhe Presidenti, Ilir Meta u takuan dje sipas modës së re të COVID-19 në emër të integrimit në BE, takim që kryeministri në Instagram-in e tij e quajti si “luftë bërrylash”, ndërsa Presidenti tha se për çështjen e integrimit është dhe mbetet i disponueshëm, për t’ju përgjigjur çdo ftesë dhe angazhimi.

Për më tepër zbuloni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH