Aktualitet

Përplasen "kokë më kokë" mjetet në aksin Levan-Tepelenë, plagosen 2 fëmijë, nisen me urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Përplasen "kokë më kokë" mjetet në aksin

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur pak minuta më parë në aksin e autostradës Levan – Tepelenë në afërsi të vendit të quajtur “24 orarëshi”, në Poçem.

Burime zyrtare nga policia e Fierit bëjnë të ditur se janë përplasur dy automjete, ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy fëmijë, të cilët po transportohen në urgjencën e spitalit Rajonal Fier, për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po heton rrethanat e aksidentit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH