Aktualitet

Zbulohet e kaluara e errët e 41-vjeçarit që u vra sot në Kavajë

Shkruar nga Liberale
Zbulohet e kaluara e errët e 41-vjeçarit që u vra sot në

Personi i cili mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri mbrëmjen e djeshme në Kavajë nuk është një person i panjohur për policinë.

41-vjeçari Dritan Haxholli mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës së tij, Marsida Qatjas. Kjo e fundit grua e martuar me tre fëmijë.

Mësohet se viktima ka qenë i dënuar për krime kundër personit dhe për lëndë narkotike. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH