Aktualitet

Tragjike/ Nëna e 4 fëmijëve i jep fund jetës në Sarandë

               Publikuar në : 14:30 - 11/04/20 liberale

Një 55-vjeçare i ka dhënë fund jetën në Sarandë duke konsumuar fostoksinë. 55-vjeçarja, nënë e katër fëmijëve me inicialet B.K., banore e Fushë Vërrisë, bashkia Delvinë, dyshohet ta ketë ndërmarrë këtë akt gjatë natës.

Ajo është gjetur e pajetë në mëngjes nga familjarët dhe menjëherë është transportuar në spitalin e Sarandës, por nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Sipas burimeve mësohet se gruaja ka qenë në gjendje të rëndë psikologjike. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back