Kronikë

TRAGJIKE në Malësinë e Madhe/ Futet për t’u larë, humb jetën 22 vjeçari, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale
TRAGJIKE në Malësinë e Madhe/ Futet për t’u larë,

Ngjarja e rëndë ndodhi në Malësinë e Madhe, në fshatin Niçk.

"Rreth orës 16:30, shtetasi K. N., 22 vjeç, në momentin që është futur në ujë për t’u larë në lumin Cen, dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën" tha policia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të rastit .

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH