Kronikë

I riu shqiptar gjendet i vdekur në rrugë, dyshimet e para të policisë

Shkruar nga Liberale

I riu shqiptar gjendet i vdekur në rrugë, dyshimet e para të

Një 27-vjeçar shqiptar humbur jetën përgjatë rrugës “Via Appia”, në zonën e Terracinës, mëngjesin e ditës së sotme.

Mediat italiane raportojnë se 27-vjeçari shqiptar mund të jetë përplasur nga një makinë, por kjo ende mbetet e paqartë dhe po hetohet nga policia.

Sipas mediave një burrë i cili ka qenë duke udhëtuar me furgon këtë mëngjes në zonën e Terracinës ka thënë se në një moment ka dëgjuar një si trokitje në mjet, dhe më pas është ktheyr dhe ka parë një burrë të pajetë në anë të rrugës.

Ai ka njoftuar menjëherë punonjësit e policisë, të cilët po hetojnë ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH