Kronikë

E rëndë/ Vëllai dhunon dhe tenton të përdhunojë motrën e tij, detajet e para

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Vëllai dhunon dhe tenton të përdhunojë

Një rast i rëndë ka ndodhur në Shkodër pasi një 24-vjeçar ka dhunuar motrën e tij dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

“Në zbatim të planit të masave, të hartuar në kuadër të megaoperacionit mbarëkombëtar “Sundimi i ligjit”, për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim, si dhe bazuar në informacionet e siguruara nga inteligjenca policore, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit Shkodër kapën dhe vunë në pranga shtetasi 24 vjeç, Artur Qokaj, pasi ka dhunuar motrën e tij, dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, me të.”

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH