Kronikë

E rëndë/ U aksidentua nga freza, dërgohet tek Trauma 5-vjeçari

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ U aksidentua nga freza, dërgohet tek Trauma

Një fëmijë 5-vjeç, është aksidentuar nga freza pasditen e djeshme, në një fshat të Vlorës. 

Fëmija i aksidentuar nga pajisja bujqësore është dërguar me urgjencë në spitalin e zonës, ndërsa raportohet se tashmë ai ka nevojë për gjak dhe është në drejtim të spitalit të Traumës në Tiranë, në gjendje të rëndë.

Policia pritet të nxjerr komunikatën zyrtare për këtë rast. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH