Aktualitet

Zoti ju bekoftë! Lulzim Basha i uron Pashkët shqiptarëve

Shkruar nga Liberale

Zoti ju bekoftë! Lulzim Basha i uron Pashkët shqiptarëve

Ka filluar festimi i Pashkëve për beaimtarët katolik dhe nuk ka munguar urimi i kryetarit të partisë Demokratike, Lulzim Bashës.

Ai ka vendosur t'i uroji shqipëtarët me anë të një postimi në Facebook që në orët e para të mëngjesit të sotëm ku i uron shqiptarëve që "në këto ditë të vështira drita e shpresës dhe kurajos ndeztë zemrat e çdo familje shqipëtare".

 

Zoti ju bekoftë! Lulzim Basha i uron Pashkët shqiptarëve

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH