Aktualitet

VIDEO/ Mbajti peng dy fëmijët në Durrës, momenti i arrestimit të babait, zbulohet çfarë deklaroi në Polici

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Mbajti peng dy fëmijët në Durrës, momenti i

Policia e Durrësit ka publikuar momentin e ndërhyrjes së forcave RENA në një apartament në Durrës, ku babai mbante peng dy fëmijët e mitur.

40-vjeçari fillimisht nuk iu bind urdhrit të policës për t’u dorëzuar, ndërsa nga dritarja e apartamentit qëlloi drejt RENEA-s me armë zjarri tip kallashnikov.

Aleks Marku pas arrestimit nga policia ka thënë se ndjehej nën kërcënim dhe sipas tij i kishte marrë peng fëmijët për t’i mbrojtur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH