Aktualitet

Rrahu gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 46-vjeçari në Vaun  e Dejës

Shkruar nga Liberale
Rrahu gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 46-vjeçari në Vaun 

Rrahu gruan dhe djalin e mitur, arrestohet 46 vjeçari në Vaun  e Dejës

Një 46-vjeçar është arrestuar nga policia në Vaun e Dejës.Ai akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj gruas dhe djalit të tyre të mitur.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vau i Dejës kanë arrestuar shtetasin 46 vjeç, banues në fshatin Stajkë, Vau i Dejës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij dhe djalit të tyre të mitur”, thuhet në njoftimin e bluve.

Ndërkohë, materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH