Showbiz

“Mjeshtër i Madh!”, - Aktorja i kthehet titullit të Julian Dedës: Turp, kush ta ka dhënë. Shko dorëzoje!

Shkruar nga Liberale

“Mjeshtër i Madh!”, - Aktorja i kthehet titullit të Julian


Ishte i ndjeri Bujar Nishani, kur ishte President, disa vite me parë që i dha titullin “Mjeshtër i Madh” Julian Dedës. Ky i fundit ishte vetëm 35 vjeç kur mori titullin.

Atëherë u bë goxha zhurmë.

Por së fundmi, Dedës ia ka kujtuar këtë turp, aktorja Egla Ceno, me të cilën janë bashkë në Big Brother.

Egla: Gore, shko e dorëzo titullin.

Juli: Ke shumë mllef në shpirt.

Egla: 35 vjeç mjeshtër. Turp kush ta ka dhënë, edhe turp që e ke marrë.

Juli: Ke inat, ça të them. Ai që ma ka dhënë nuk jeton më. Ki pak respekt.

Egla: Ata janë mbledhur dhe ta kanë dhënë, turp të kesh.

Juli: Je horror, e pashpirtë.

“Mjeshtër i Madh!”, - Aktorja i kthehet titullit të Julian

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH