Aktualitet

E PADËGJUAR NË SHKODËR/ Qytetarja 50 vjeçe "e fiksuar" pas shkodranit, e përndiqte këmba-këmbës dhe e fotografonte në rrugë

Shkruar nga Liberale

E PADËGJUAR NË SHKODËR/ Qytetarja 50 vjeçe "e

Një 57-vjeçar nga Shkodra ka denoncuar një qyetetare, pasi e përndiqte dhe e fotografonte.

Sipas policisë, Prokuroria kua nisur hetimet në gjendje të lirë për shtetasen Sh. M., 50 vjeçe, banuese në Shkodër.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen Sh. M., 50 vjeçe, banuese në Shkodër, pasi ka bërë kallëzim një shtetas 57 vjeç, banues në Shkodër, se kjo shtetase e ka përndjekur dhe fotografuar”, sipas policisë.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH