Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm në një banesë në Fier, banorët e lagjes në panik

               Publikuar në : 19:07 - 07/09/20 liberale

Një shpërthim është regjistruar në një apartament në lagjen “Liri” në Fier, duke shkaktuar panik tek banorët.

Mësohet se nga shpërthimi janë thyer xhamat e apartamentit ndërkohë që nuk ka të njoftim për të lënduar.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse si dhe te policisë për te kryer procedurat e ngjarjes. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back