Aktualitet

Sherri për një vajzë, italiani plagos me thikë shqiptarin

               Publikuar në : 10:21 - 02/08/21 ro ot

Një 35-vjeçar shqiptar është shtruar në spitalin e Firence në Careggi, pasi u plagos nga një italian për një vajzë.

Të dy ishin të ftuar në një festë të organizuar në shtëpinë e vajzës dhe pas debatit ata janë përleshur para saj, kanë përdorur dhe thikën.

Për pasojë, plagë mori shqiptari, që u dërgua menjëherë në spital. Ai ndodhet për momentin jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autori i ngjarjes është arratisur. Autoritetet vijojnë punën për kapjen e tij

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back