Aktualitet

Rama e nis ditën me një apel: Mbani maskën në ambientet e mbyllura

               Publikuar në : 09:57 - 29/07/20 liberale

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë ditë me një mesazh për qytetarët, ku i fton ata që të mbajnë maskat, si masë kundër frenimit të përhapjes së COVID-19.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë bën thirrje që në ambientet e mbyllura të përdoret maska, për të mbrojtur veten dhe të tjerët.

MESAZHI I RAMËS

MIRËMËNGJES 😊

dhe me lutjen për mbajtjen e maskës në mjedise të mbyllura, që të mbroni veten, familjen, të afërmit dhe të tjerët rreth jush, ju uroj një ditë të mbarë🙏

#ShëndetiMbiTëGjitha

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back