Aktualitet

Rama: Drejt fundit puna për Ekoparkun e madh të Durrësit

Shkruar nga Liberale
Rama: Drejt fundit puna për Ekoparkun e madh të Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë këtë të shtunë pamje nga transformimi që po ndodh në Porto Romano. Në një postim në Facebook, Rama shkruanse puna për Ekoparkun e madh të Durrësit po shkon drejt fundit.

“Mirëmëngjes, dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deridjeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

https://youtu.be/OybP32Mqqgk

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH