Aktualitet

Radhët në kufi, aktori: Krim, shtet me brekët në fund të këmbëve

               Publikuar në : 14:53 - 14/08/20 liberale

Aktori i humorit Agron Llakaj ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar ditët e fundit në pikën kufitare të Kakavijës dhe Kapshticës.

Përmes një postimi në Instagram, Llakaj ironizon qeverinë, teksa e cilëson një turp këtë që po ndodh. Ndër të tjera, ai iu bën thirrje shqiptarëve që të mos i harrojnë kRadhët në kufi, aktori: Krim njerëzor, mos i harroni këto ditëto ditRadhët në kufi, aktori: Krim njerëzor, mos i harroni këto ditë, pasi pas 6 muajsh

” E kemi fatin,shprese dhe marrezi ….,na jep nje engjell te na mbroje o Zot !”…,kjo eshte pamja e jone nga viti ne vit…,ne pritje e pritje e pritje…,ne radhe e ne radhe e ne radhe….,me dite e nete te tera…,i nxehti pervelues,mungesa e kushteve me minimale njerezore!”Vijne emigrantet dhe gdhihen ne radhe, bir o Edi Rama, ke te qaj me pare ! Radhe kilometrike ne pritje pa zgjidhje….,po ky eshte krim more njerez…., ,e perse valle ne akoma jemi nje shtet me breket ne fund te kembeve ?! …hajde radha !!!Turp! Turp ! Turp Edi Rama !Edhe ju vellezer dhe motra bashke me femije mos i harroni keto dite….,pas 6 muajsh aty ne greqi do i keni,do tju shtrihen nen kembe per ate te shkrete vote …,por nqs do i harroni keto dite harram e paci ! Tani bertisni…” jam krenar qe jam shqiptar “!…Zoti ju ndihmoft !!!”, shkruan Agron Llakaj.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back