Aktualitet

Pushuesi kosovar mbytet tek Shkëmbi i Kavajës

               Publikuar në : 20:06 - 03/07/20 liberale

Një pushues kosovar është mbytur në det te Shkëmbi i Kavajës. Policia njofton se viktima është i moshës 73-vjeçare.

Njoftimi i policisë: 

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back