Aktualitet

Përplasen 2 makina në Durrës, plagosen pasagjerët

               Publikuar në : 12:17 - 09/12/21 ro ot

Një aksident është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjte në Durrës.

Policia bën me dije se automjeti me drejtuese shtetasen H. H., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. B. Për pasojë, janë dëmtuar pasagjerët, A. M., A. S., dhe F. C., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 09.12.2021., rreth orës 07:50, në lagjen nr. 16, automjeti me drejtuese shtetasen H. H. është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. B., dhe për pasojë janë dëmtuar pasagjerët A. M., A. S., dhe F. C., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back