Aktualitet

Përfshihet nga flakët servisi në Durrës, lëndohet punëtori, dyshimet e para

Shkruar nga Liberale
Përfshihet nga flakët servisi në Durrës, lëndohet

Mbrëmjen e sotme është përfshirë nga flakët një servis në lagjen nr.16 të qytetit të Durrësit.

Dyshohet se shkak i këtij zjarri është bërë një shkëndijë e shkaktuar gjatë saldimit.

Si pasojë, një punëtor është lënduar lehtë, por pa rrezik për jetën.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat u regjistrua ngjarja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH