Aktualitet

Pamjet/ Çfarë ndodhi një natë më parë në shtëpinë e Marsida Qatjas

Shkruar nga Liberale

Në foton më poshtë do të shihni pamje nga shtëpia në Kavajë ku gjatë natës ndodhi ngjarja e rëndë, nga e cila mbeti i vdekur një person dhe një tjetër mbeti i plagosur.

Kjo është shtëpia e Marsida Qatjas, 30-vjeçares, nënë e tre fëmijëve, e cila dyshohet të jetë ‘molla’ e sherrit e konfliktit që përfundoi me vrasjen e një 41-vjeçari dhe plagosjen e shefit të sigurisë së burgut të Durrësit./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH